20 seneyi aşkın tecrübemiz, Alanya ve Gazipaşa'da olmak üzere iki ayrı kliniğimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. İstanbul’da bir süre çalışarak deneyim kazandım. Askerlik hizmetimi yaptıktan sonra 1992 yılında Antalya’nın şirin ilçesi Gazipaşa’da serbest Diş Hekimi olarak çalışmaya başladım.

Gazipaşa güneşin en güzelini sunan, doğası bozulmadan korunan nadir bir yerdir. Billur denizinde Caretta Caretta ve Akdeniz Fokları’na ev sahipliği yapar. Geçim kaynağını muz ve turfanda sebzecilik alsa da hemen hemen her türlü sebze meyve yetişmektedir. Son yıllarda tropikal meyvelerin birçoğu da yetiştirilmektedir.

İlk günden itibaren kliniğimde hastalarıma en iyi tıbbi ve teknik olanakları sağlamak beni her zaman mutlu etmiştir. Mesleğimde kendimi sürekli geliştirmek amacıyla birçok kongre ve seminere katıldım. Teknik cihazlarımı da günün şartlarına en iyi şekilde uyarlamaya çalıştım. Hastalarımın mutluluğunu görmek ve iyi hizmet ettiğimi onlardan duymak bana çok büyük huzur veriyor.

Türk Dişhekimleri Birliği’nin düzenlediği uluslar arası kongreler başta olmak üzere, üniversitelerin ve Diş Hekimi odalarının düzenlediği bir çok kongre ve seminere katıldım. Çoğunluğu implant ve lazer konusunda olmak üzere aldığım belgeleri ve uluslararası sertifikaları aşağıda görebilirsiniz.

Bir diğer ilgi alanım da hipnoz .Özellikle mesleğimde daha çok görülen hekim korkusunu yenerek hastalarıma daha konforlu hizmet sunmak için; Türkiye’nin bu konuda yenilikçi düşünen Yeditepe Üniversitesi’ndeki BİLİNÇLİ HİPNOZ seminerlerini tamamlayarak , uluslar arası hipnoz kongresine katılarak kendimi yetiştirdim ve bilinçli hipnoz yapmaya başladım.

Gazipaşa ilçesinde; Gazipaşa Doğa ve Su Sporları Derneği’nin ve Hayvanları Koruma Derneği’nin kurucu üyesiyim.Bazen yönetim kademesinde bazen de üye olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.Amatör olarak deniz dalışları yapmaktayım.

Anadolu Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmen’i olan eşim Oya ve 11 ve 13 yaşlarındaki kızlarım Duygu ve Sevgi’yle mutlu bir aileyiz.